Programy komputerowe

E-testy w szkołach

E-testy w szkołach to aplikacja komputerowa służąca do przeprowadzania testów przez nauczycieli. Autorski system tego typu składa się z dwóch części: panelu nauczyciela oraz aplikacji do przeprowadzania testu.

Panel nauczyciela umożliwia tworzenie i dodawanie testów oraz zadań, zarządzanie dziennikiem ocen, a także automatyczne dopisywanie ocen uczniów z poszczególnych sprawdzianów.

Aplikacja do przeprowadzania testów odpowiada za logowanie ucznia do systemu, pobieranie losowych zadań z danego zbioru testowego, a także przedstawienie pytań wizualnie oraz praktycznie. E-testy pozwalają również na ustawianie indywidualnych parametrów, zarejestrowanie odpowiedzi ucznia oraz ocenę jego pracy.


Dane kontaktowe

BIURO
Al. Armii Krajowej 4a/117, 35-307 Rzeszów
PN – PT | 7:00 – 15:00

BOK, ZAPYTANIA OFERTOWE
kontakt@nanocoder.pl

SLA, PILNE ZGŁOSZENIA
asap@nanocoder.pl
+48 784 606 901O nas

Tworzymy Software House przy pomocy wykwalifikowanych programistów. Cechuje nas pasja do zawodu oraz dążenie do perfekcji. Stawiamy na najlepszy kontakt, indywidualne i profesjonalne podejście na każdym etapie prac. Nasi specjaliści pomogą zrealizować Państwa cele biznesowe, zachowując przy tym wysoką jakość kodu, odpowiednie dobraną architekturę.