Kim jesteśmy?

Poznaj nas

Jesteśmy firmą Software House, którą budują ludzie pasjonujący się w programowaniu. Pracujemy elastycznie z klientami.

Specjalizujemy się w tworzeniu technologii internetowych. Budujemy projekty od zera oraz zajmujemy się skutecznym ożywieniem już istniejących. Dajemy gwarancję zadowolenia z efektów pracy.
O nanocoder
Pomagamy w osiąganiu zamierzonych celów

Nanocoder to firma, która powstała dzięki programistom z pasją. Nasz zespół pomaga w osiągnięciu realnych celów, dzięki odpowiedniej automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych. Zajmujemy się tworzeniem w pełni dedykowanych produktów od podstaw. W Nanocoder pracują specjaliści z różnych dziedzin związanych z tworzeniem oprogramowania. Tworzymy również bazy danych, przeprowadzamy testy oraz analizy.

Pomagamy zarówno małym, jak i większym przedsiębiorcom w budowaniu marki firmy. W pracy z klientem skupiamy się przede wszystkim na elastyczności w działaniu i dobrej komunikacji, a także na wzajemnym zaufaniu. Twórcze podejście do projektów, rzetelna analiza rynku oraz skuteczny dobór narzędzi – dzięki temu odnosimy sukcesy.

Cechy tworzonych produktów:

Funkcjonalność

Realizujemy wymagane funkcjonalności, dbając o komfort użytkownika.

Gwarancja i wsparcie

Dajemy gwarancję niezawodności, wspieramy produkty po etapie wdrożenia.

Bezpieczeństwo

Nasze projekty spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa wraz ze wsparciem RODO.

Główne etapy realizacji:

1. Analiza i projektowanie

Szukamy rozwiązań, sprawdzamy możliwości, przygotujemy koncepcje rozwiązania.

2. Realizacja

Realizujemy projekt zgodnie z ustaleniami, a klient ma wgląd w stan prac.

3. Wdrożenie

Wdrażamy gotowy projekt, aż do uzyskania pełnej funkcjonalności.

Dlaczego warto nam zaufać?

Przede wszystkim – szukamy rozwiązań! Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego projektu. Stawiamy na dobry kontakt, ponieważ wiemy, że w taki sposób jesteśmy w stanie w pełni odpowiedzieć na potrzeby klientów.

Pracujemy metodą SCRUM, dzięki której zamawiający ma możliwość wglądu na każdym etapie tworzenie oprogramowania. Pasja, wiedza, komunikatywność i dobra atmosfera – to czynniki, które bezpośrednio wpływają na zaangażowanie, uczciwość oraz jakość wspólnej pracy.


Dane kontaktowe

BIURO
Al. Armii Krajowej 4a/117, 35-307 Rzeszów
PN – PT | 7:00 – 15:00

BOK, ZAPYTANIA OFERTOWE
kontakt@nanocoder.pl

SLA, PILNE ZGŁOSZENIA
asap@nanocoder.pl
+48 784 606 901O nas

Tworzymy Software House przy pomocy wykwalifikowanych programistów. Cechuje nas pasja do zawodu oraz dążenie do perfekcji. Stawiamy na najlepszy kontakt, indywidualne i profesjonalne podejście na każdym etapie prac. Nasi specjaliści pomogą zrealizować Państwa cele biznesowe, zachowując przy tym wysoką jakość kodu, odpowiednie dobraną architekturę.